410 mm
( ilość produktów: 3 )
Koperty bąbelkowe białe L21 SILVER 410x480mm 50szt.
45,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pączki 600x400x85mm wew. 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pączki 600x400x85mm wew. 3W B 360g/m2 Szary Paczka 100 szt.
153,00 zł brutto / paczka MAX za 100 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.