Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przekładki tekturowe 1200x1000 mm

( ilość produktów: 16 )

Przekładki tekturowe o wymiarach 1200x1000 mm idealnie sprawdzają się do paletyzacji towarów. Pozwalają na równe poukładanie produktów spożywczych, m.in. butelek z wodą lub puszek z produktami konserwowymi. Przekładki w tym rozmiarze sprawdzają się również w dziesiątkach innych branż, np. elektronicznej, meblarskiej czy przemysłowej. Doskonale izolują od siebie kolejne warstwy produktów. Dzięki temu towar zabezpieczony jest przed zarysowaniem i otarciami. Tekturowe arkusze to produkt ekologiczny. Nadają się one do kilkukrotnego zastosowania, a po zużyciu mogą trafić do recyklingu. Samo stosowanie przekładek minimalizuje potrzebę użycia folii, która musiałaby być wykorzystana do zabezpieczenia przedmiotów. Dzięki temu, że przekładki dają możliwość poukładania towarów jeden na drugim, umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej lub transportowej. Przekładki zapewniają stabilność towarów na palecie. Posiadają matową powierzchnię, która zabezpiecza towar przed ślizganiem.

Czytaj więcej

Jakie rodzaje przekładek tekturowych 1200x1000 mm dostępne są w sklepie Grembox.pl?

W sklepie Grembox.pl posiadamy przekładki tekturowe 1200x1000 mm wyprodukowane z tektury falistej 3-warstwowej i 5-warstwowej. W magazynie mamy dostępne przekładki wykonane są ze sztywnego papieru o gramaturze 280-760 g/m2. Nasze przekładki ułatwiają paletyzację różnego rodzaju towarów. Sprawdzają się zarówno w branży spożywczej, jak również chemicznej, budowalnej czy przemysłowej. Przekładki wykonane z tektury o wyższej wartości gramatury amortyzują towar i zabezpieczają go przed wgnieceniem. Dodatkowo stabilizują przedmioty, które posiadają nieregularny kształt. Cieńsze arkusze tekturowe 1200x1000 mm służą głównie zabezpieczeniu towarów przed zarysowaniem. 

Do czego najczęściej wykorzystywane są przekładki tekturowe 1000x1200 mm?

Przekładki tekturowe wielkości 1200x1000 mm to arkusze z tektury falistej 3-warstwowej i 5-warstwowej. Ze względu na wymiary dostosowane do palet, ich zastosowanie to głównie ochrona między warstwami towarów podczas ich paletyzacji. Świetnie sprawdzają się do użytku na paletach przemysłowych 1200x1000 mm. Przekładki posiadają specjalną konstrukcję, której główna zasada opiera się na równomiernym rozłożeniu fal. Pozwala to rozłożyć nacisk i chroni towar przed wgnieceniem. Przekładki tekturowe 1200x1000 mm wykorzystuje się również do wysyłki przedmiotów, m.in. do przekładania części meblowych, szkła lub ochrony przedmiotów o nieregularnych kształtach czy wystających częściach.

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania przekładek tekturowych 1200x1000 mm w naszym sklepie?

Przekładki tekturowe łączy wspólna cecha, czyli wymiary 1200x1000 mm. Co zatem je różni i czym należy kierować się przy wyborze arkuszy kartonowych o tych wymiarach? Główne cechy to:

  • Ilość warstw tektury falistej – przekładki 3-warstwowe dobrze zabezpieczają poszczególne warstwy towarów. Przekładki 5-warstwowe posiadają dodatkowo większe funkcje amortyzujące, więc sprawdzają się przy oddzielaniu cięższych przedmiotów.
  • Gramatura tektury – jej wartość wpływa na wytrzymałość na nacisk.
  • Kolor tektury – w sprzedaży posiadamy przekładki tekturowe 1200x1000 mm w kolorze białym oraz brązowe.

Które przekładki tekturowe 1200x1000 mm są najczęściej polecane przez nas naszym klientom?

Naszym klientom najczęściej polecamy przekładkę tekturową 1200x1000 mm, wykonaną z 3-warstwowej tektury falistej o gramaturze 420 g/m2. Jej forma optymalnie zabezpiecza produkty poukładane na paletach i sprawdza się w większości rodzajów branż. Można ją również wykorzystać do transportu i magazynowania dużych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt AGD, elementy budowalne czy części maszyn. Zastosowanie przekładki zapobiega zarysowaniem, otarciom i innego rodzaju uszkodzeniom. Ze względu na wyższe parametry tektury, przekładka 1200x1000 może być również stosowana do oddzielania tafli szkła w paczkach.

Jak klienci oceniają zakup przekładek tekturowych 1200x1000 mm w naszym sklepie?

Klienci w swoich opiniach przede wszystkich podkreślą szybką realizację zamówień, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także możliwość dokonania zakupu w konkretny dzień miesiąca. Elastyczne podejście do klientów zapewnia im stałe dostawy potrzebnych produktów, bez konieczności zajmowania miejsca w ich magazynach. Klienci regularnie powracają do zamówień przekładek tekturowych 1200x1000 mm, a to oznacza, że spełniają one ich oczekiwania. Zarówno przekładki tekturowe, jak i inne produkty z naszego sklepu internetowego, można odebrać osobiście z naszej firmy, znajdującej się w Rudzie Śląskiej w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym między DTŚ a autostradą A4.

Jakie są ceny przekładek tekturowych 1200x1000 mm w hurtowni Grembox?

Hurtownia Grembox oferuje przekładki tekturowe 1200x1000 mm w konkurencyjnych cenach. Są one możliwe dzięki realizacji zakupów hurtowych. Nasz program rabatowy jest wynikiem optymalizacji kosztów związanych z produkcją wolumenowych zamówień. Przy każdym produkcie widoczna jest sekcja „Kup więcej i oszczędzaj”. W tabeli znajdują się dokładne informacje o wysokości cen przy zakupie konkretnej ilości sztuk danego produktu. Dzięki niej łatwo przeliczyć, ile zyskuje się dzięki złożeniu hurtowego zamówienia.

Komu polecamy przekładki tekturowe 1200x1000 mm?

Użycie przekładek tekturowych o rozmiarach 1200x800 mm zalecamy firmom zainteresowanym usprawnieniem procesów pakowania, transportowania oraz magazynowania swoich produktów. Przekładki 1200x1000 mm są szczególnie przydatne w sektorze logistyki. Umożliwiają stabilne ułożenie towarów na paletach. Zastosowanie przekładek jest także korzystne dla branż e-commerce. Z przekładkami, proces przygotowywania produktów do wysyłki na paletach, jest sprawniejszy.

Grembox – producent przekładek tekturowych 1200x1000 mm

Grembox jest producentem przekładek tekturowych o wymiarach 1200x1000 mm. Do wyboru posiadamy 2 rodzaje konstrukcji przekładek: 3-warstwowe i 5-warstwowe. Arkusze tekturowe 1000x1200 mm doskonale sprawdzają się do paletyzacji towarów. Większość naszych przekładek dostępna jest od ręki, a realizacja zamówień odbywa się bardzo szybko. Dla klientów, którzy potrzebują produktów, odbiegających od tych widniejących w sklepie, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jakie inne produkty oprócz przekładek tekturowych 1200x1000 mm warto kupić w hurtowni Grembox?

W naszej hurtowni klienci znajdą całą gamę opakowań tekturowych oraz akcesoria niezbędne do bezpiecznego wysyłania przesyłek. W ofercie posiadamy ponad 1200 wariantów kartonów klapowych. Oprócz tego mamy również kartony fasonowe, w tym ułatwiające zwroty kartony z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą. Zarówno kartony klapowe, jak i kartony fasonowe dostosowane są do nadawania przesyłek za pośrednictwem najpopularniejszych przewoźników, np. InPost i Poczta Polska. Akcesoria do pakowania, które posiadamy w sklepie, to m.in. taśmy, folie bąbelkowe, folie stretch, wypełniacze i koperty.

FAQ
pixel