244 mm
( ilość produktów: 44 )
Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
46,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x250mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
11,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
27,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x50mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 120mm 245x245x91mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 140mm 245x245x105mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
5,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 160mm 245x245x116mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 180mm 245x245x135mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2