344 mm
( ilość produktów: 51 )
Karton klapowy 350x350x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
104,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x130mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.