344 mm
( ilość produktów: 51 )
Karton klapowy 350x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
44,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.