388 mm
( ilość produktów: 18 )
Karton klapowy 400x300x400mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x400mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 83,40 zł brutto73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 66,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 3W B 420g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
114,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 3W B 380g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
105,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
85,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
91,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
186,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x450x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
151,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x400mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
46,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
147,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 3W B 420g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
133,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x400mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
54,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.