384 mm
( ilość produktów: 12 )
Karton klapowy 300x300x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
141,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
9,88 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
14,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C 1 szt.
8,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 620x400x400mm 3W C 530g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
Cena regularna: 221,20 zł brutto194,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,74 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 177,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 177,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,54 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 3W C 530g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
80,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 3W C 530g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
89,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
82,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
112,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x200x400mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
69,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.