492 mm
( ilość produktów: 18 )
Karton klapowy 600x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,74 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
94,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
104,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x700mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,45 zł brutto19,26 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,26 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,51 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
11,52 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,44 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x580mm 3W C 450g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 15,90 zł brutto13,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,72 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,60 zł brutto19,40 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,40 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,64 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,48 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
96,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,27 zł brutto17,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,27 zł -10%
Teraz taniej o10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
118,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
112,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x550mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 122,90 zł brutto121,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,17 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 110,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.