187 mm
( ilość produktów: 28 )
Karton klapowy 250x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
81,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
68,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 55,80 zł brutto44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,80 zł -20%
Teraz taniej o20%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 800x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
44,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 65,10 zł brutto64,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 58,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2