290 mm
( ilość produktów: 10 )
Karton klapowy 300x250x150mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
99,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x250x80mm 3W E 420g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x150x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 290x190x90mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 29,00 zł brutto25,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 290x230x80mm wew. 3W B 410g/m2 Komplet 10 szt.
51,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.