293 mm
( ilość produktów: 13 )
Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 200mm 294x294x151mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 220mm 294x294x161mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 240mm 294x294x181mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 260mm 294x294x201mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.