1000 mm
( ilość produktów: 30 )
Karton klapowy podłużny 1000x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
68,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,27 zł brutto17,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,27 zł -10%
Teraz taniej o10%
Kup więcej od / szt.

Przekładka tekturowa 1000x700mm 4W FE 450g/m2 Szara Komplet 10 szt.
60,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 28,24 zł brutto24,85 zł brutto / szt. za 1 szt.
(24,85 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,59 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 3W B 470g/m2 Szary 1 szt.
16,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,89 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 3W C 540g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 24,33 zł brutto21,41 zł brutto / szt. za 1 szt.
(21,41 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,46 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x550mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
84,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Przekładka tekturowa 1000x1000mm 4W FE 450g/m2 Szara Komplet 10 szt.
87,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x250x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
66,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 84,90 zł brutto65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 104,70 zł brutto103,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,36 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 94,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 94,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
107,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Przekładka tekturowa 1000x1200mm 3W Q 280g/m2 Szara Komplet 10 szt.
27,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kątownik narożnik tekturowy 40x40x3x1000mm Komplet 25 szt.
21,50 zł brutto / komplet za 25 szt.
(0,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kątownik narożnik tekturowy 40x40x5x1000mm Komplet 25 szt.
36,50 zł brutto / komplet za 25 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Przekładka tekturowa 1000x700mm 3W E 380g/m2 Szara Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2