230 mm
( ilość produktów: 11 )
Jasnoniebieski karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Różowy karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Granatowy karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Zielony karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Malinowo-różowy karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnożółty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pomarańczowy karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
36,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.