300 mm
( ilość produktów: 94 )
Karton klapowy 550x550x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 96,40 zł brutto95,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 86,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 86,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 850x350x300mm 3W C 480g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
9,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
85,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,48 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 410g/m2 Biały Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
Cena regularna: 75,80 zł brutto75,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,50 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 42,60 zł brutto37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 34,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W BC 580g/m2 Biały Komplet 20 szt.
147,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
50,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 64,50 zł brutto56,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,68 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 51,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 51,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,86 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,63 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.