300 mm
( ilość produktów: 94 )
Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 320g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 20 szt.
96,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,35 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
105,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
169,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
115,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W EB 610g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
75,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W BC 580g/m2 Biały Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
97,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 480x330x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
118,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 5W BC 590g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
12,12 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
171,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Torba papierowa z uchwytem płaskim 260x140x300mm Brązowa Komplet 250 szt.
137,50 zł brutto / komplet za 250 szt.
(0,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 84,90 zł brutto65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 104,70 zł brutto103,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,36 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 94,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 94,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
107,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
95,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 65,10 zł brutto64,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 58,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.