300 mm
( ilość produktów: 94 )
Karton klapowy 600x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
91,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x300mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
172,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
10,71 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
73,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x800x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,03 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x300mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 10 szt.
98,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
55,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
92,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x300mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
82,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
46,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.