244 mm
( ilość produktów: 44 )
Karton klapowy 250x200x50mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 255x165x47mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
12,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
31,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2