390 mm
( ilość produktów: 16 )
Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
115,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
171,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
195,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Regał magazynowy z tektury 400x400x260mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
36,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.