292 mm
( ilość produktów: 23 )
Karton klapowy długi 900x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 83,40 zł brutto82,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,26 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 75,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 75,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
141,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,42 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
92,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x700mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
15,39 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 460g/m2 Szary Komplet 10 szt.
118,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 440g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 98,20 zł brutto86,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,65 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 78,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 78,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
95,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x300x200mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 58,60 zł brutto58,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,80 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 52,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 52,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x200mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
40,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
73,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x350mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
124,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.