74 mm
( ilość produktów: 40 )
Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
12,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
11,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
11,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
137,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 50 szt.
Cena regularna: 95,50 zł brutto65,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(1,30 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,50 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 31,20 zł brutto21,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,07 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,60 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 28,20 zł brutto19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,80 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2