340 mm
( ilość produktów: 23 )
Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
72,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe białe F16 VP 240x350mm Komplet 100 szt.
51,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe białe G17 VP 250x350mm Komplet 100 szt.
53,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe brązowe F16 VP 240x350mm Komplet 100 szt.
51,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe brązowe G17 VP 250x350mm Komplet 100 szt.
53,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 9 butelek wina z wkładką 353x342x370mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
23,94 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 340x240x60mm wew. 3W B 410g/m2 Komplet 10 szt.
47,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnoniebieski karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Granatowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Zielony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Malinowo-różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Białe foliowe koperty bąbelkowe aroFOL poly 6/F (F16) VP 240x350mm Komplet 100 szt.
100,00 zł brutto / komplet za szt.

Białe foliowe koperty bąbelkowe aroFOL poly 7/G (G17) VP 250x350mm Komplet 100 szt.
105,00 zł brutto / komplet za szt.

Jasnożółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pomarańczowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.