J3WeDpUvAVY
( ilość produktów: 48 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 270x145x70mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
61,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 490g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
33,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 89x89x108mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 31,60 zł brutto27,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,39 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,80 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 89x89x73mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 279x88x109mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 25,00 zł brutto22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 20,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,60 zł --7%
Teraz taniej o-7%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 121x89x108mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2