Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 500x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,63 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x900mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
222,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(22,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
15,24 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x450mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
14,12 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 580x380x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,50 zł brutto75,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,51 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,30 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 17,08 zł brutto16,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,91 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 15,37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,37 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 3W B 320g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
106,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x330mm 3W B 470g/m2 Szary spód + wieko Komplet 10 szt.
101,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 130x100x80mm 3W B 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 40 szt.
89,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1200x600x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
23,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 590x380x240mm wew. 3W B 420g/m2 Szary ścięte klapy Komplet 20 szt.
88,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na warzywa i owoce 390x290x130mm 5W EB 780g/m2 Czarny Komplet 10 szt.
51,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1200x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,82 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 3W C 540g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 24,33 zł brutto21,41 zł brutto / szt. za 1 szt.
(21,41 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,46 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x1200mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 34,61 zł brutto30,46 zł brutto / szt. za 1 szt.
(30,46 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,69 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.