Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
112,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 10 szt.
108,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 5W BC 590g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
12,12 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x200mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
109,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
171,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 5W BC 580g/m2 Biały 1 szt.
Cena regularna: 23,49 zł brutto23,25 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,25 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,14 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
11,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 13,60 zł brutto13,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,67 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,20 zł --20%
Teraz taniej o-20%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
10,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
15,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 26,40 zł brutto26,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,31 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,40 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x500mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,40 zł brutto30,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,51 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,60 zł --23%
Teraz taniej o-23%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 32,60 zł brutto32,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,62 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,60 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 34,80 zł brutto26,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,40 zł -6%
Teraz taniej o6%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 420x420x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 96,60 zł brutto95,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,79 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 87,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x550mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
84,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.