Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 500x500x850mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,47 zł brutto14,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,63 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x750mm 3W B 420g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 10,82 zł brutto10,71 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,71 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 8,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,79 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 305x270x110mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 320x320x100mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 400x300x90mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
70,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny biały w czarne śnieżynki i renifery 320x320x100mm 3W B 490g/m2 Komplet 10 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 580x380x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
74,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 580x380x410mm 3W B 380g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
109,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 700x500x20mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 510x360x20mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 590x260x200mm 3W C 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 68,20 zł brutto67,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,38 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 61,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 61,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 375x295x285mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę 320x320x40mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 255x225x255mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 35,40 zł brutto35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 31,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę 320x320x40mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 10 szt.
7,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę 320x320x40mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x250x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
66,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 84,90 zł brutto65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 104,70 zł brutto103,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,36 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 94,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 94,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.