Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Czarny karton fasonowy 320x320x100mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
59,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
72,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 560x230x145mm wew. 5W EB 630g/m2 Biały Komplet 15 szt.
Cena regularna: 75,60 zł brutto74,85 zł brutto / komplet za 15 szt.
(4,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 790x600x205mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,24 zł brutto20,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(20,04 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,22 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
94,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
54,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
93,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
13,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail 330x220x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
16,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail 240x181x75mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x150mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na koła 500x500x550mm 5W BC 690g/m2 Szary Komplet 4 szt.
57,56 zł brutto / komplet za 4 szt.
(14,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 15-16 cali 440x440x240mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
38,08 zł brutto / komplet za 4 szt.
(9,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.