Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy na felgi 17-18 cali 490x490x260mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
34,56 zł brutto / komplet za 4 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 19-20 cali 540x540x280mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
41,40 zł brutto / komplet za 4 szt.
(10,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 21-22 cale 590x590x300mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
49,24 zł brutto / komplet za 4 szt.
(12,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na koła 520x520x550mm 5W BC 690g/m2 Szary Komplet 4 szt.
60,76 zł brutto / komplet za 4 szt.
(15,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x450mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 118,80 zł brutto117,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,76 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 106,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 106,90 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x550mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 122,90 zł brutto121,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,17 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 110,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x550mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 100,90 zł brutto99,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 90,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 3 butelki wina z wkładką 342x146x368mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
7,82 zł brutto / szt. za 1 szt.
(7,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 6 butelek wina z wkładką 340x256x370mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
16,87 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 9 butelek wina z wkładką 353x342x370mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
23,94 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 12 butelek wina z wkładką 460x340x368mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
30,37 zł brutto / szt. za 1 szt.
(30,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny czarny w srebrne śnieżynki i renifery 400x300x90mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
80,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x500mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
81,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 290x190x90mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 29,00 zł brutto25,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
7,77 zł brutto / szt. za 1 szt.
(7,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x250x250mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 240x205x205mm 3W B 440g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,60 zł brutto25,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,27 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton na 1 butelkę wina z wkładką 405x107x124mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton ozdobny na 1 butelkę wina 323x105x110mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Opakowanie na burgera, pudełko 150x150x100 mm 3W E 380g/m² Szary Komplet 10 szt.
9,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.