Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x600x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,76 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
147,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x500mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
100,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,10 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Paczka 30 szt.
186,60 zł brutto / paczka MAX za 30 szt.
(6,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 3W B 420g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
133,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
80,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x500mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
83,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x700mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
166,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(16,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
92,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
79,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x300mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
82,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x55mm wew. 3W B 380g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
23,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 450x350x90mm 3W E 380g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
129,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na tablice rejestracyjne i ramki 550x190x30mm wew. 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 178x160x15mm wew. 3W E 380g/m2 Szary InPost A Komplet 10 szt.
7,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x100mm wew. 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
60,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.