Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 305x215x250mm wew. z regulowaną wysokością 200/150/100mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
35,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm z regulowaną wysokością 150/100mm 3W B 380g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt
66,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm z regulowaną wysokością 350/300/250mm 3W B 420g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
99,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton z okienkiem na kubek 330ml 105x105x105mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 10 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton z okienkiem na kubek 400ml 105x105x125mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 10 szt.
19,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Narożnik tekturowy ochronny 54x26x53mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
13,20 zł brutto / komplet za 40 szt.
(0,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x70x70mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
10,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x100x100mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
12,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 600x120x120mm wew. 3W B 420g/m2 Szara Komplet 10 szt.
14,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 640x80x80mm wew. 3W B 420g/m2 Szara Komplet 10 szt.
11,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 750x70x70mm wew. 3W B 420g/m2 Szara Komplet 10 szt.
15,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 800x120x120mm wew. 3W B 420g/m2 Szara Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton mała łubianka kobiałka tekturowa na owoce i warzywa 0,5kg 160x85x70mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
4,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton mała łubianka kobiałka tekturowa na owoce i warzywa 0,25kg 140x90x50mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x500mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
100,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x250mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x350mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
122,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
120,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,17 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Ozdobny mały kartonik z okienkiem i rączką na słoik / miód 95x95x158mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Podwójny ozdobny karton na 2 słoiki / miody z okienkiem i rączką 140x75x145mm wew. 3W E 380g/m2 Komplet 10 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Potrójny ozdobny karton na 3 słoiki / miody z okienkiem 215x70x118mm wew. 3W E 380g/m2 Komplet 10 szt.
19,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.