Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x600x600mm 3W B 420g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 10 szt.
111,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 620x420x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
73,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x200mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x250mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko heksagon karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x800x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,03 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,51 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton z okienkiem i rączką na 2 słoiki / miód 190x95x105mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton na duży słoik / miód z okienkiem i rączką 95x95x175mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny mały kartonik z okienkiem i rączką na słoik / miód 90x90x100mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
9,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowa teczka A4 na dokumenty z regulowaną wysokością 320x310x20mm wew. 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
12,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pudło archiwizacyjne na dokumenty A4 320x80x285mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
13,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x80mm 3W B 320g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
70,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x600mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 10 szt.
102,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x300mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 10 szt.
98,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
55,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x200mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
122,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x200mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
156,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.


