Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 300x250x150mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x450mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
114,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
104,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x300x200mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
107,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x350x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
97,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tekturowa tacka na pączki, ciasteczka i ciasta 310x210x50mm wew. 3W B 430g/m2 Biały Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pudełko sześciokątne karbowane jednoczęściowe z zamknięciem 245x245x90mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 3W B 420g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
117,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
10,71 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1100x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,45 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,69 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,38 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwone pudełko ozdobne z okienkiem 250x200x100mm wew. 3W E 470g/m2 1 szt.
9,77 zł brutto / szt. za szt.