Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 400x400x500mm 3W B 420g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
169,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
186,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
55,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 325x225x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x350mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,39 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
109,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x300x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
74,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x450x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
151,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x600mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
115,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.