Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 900x200x400mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
69,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x150x150mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x350mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
86,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 410x380x640mm 3W C 530g/m2 Szary InPost C 1 szt.
11,08 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
134,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 650x400x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
99,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x350mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
124,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x220mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
106,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x350x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
149,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko heksagon karbowane z wieczkiem 250x250x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton na 2 duże słoiki 900 ml z okienkami i rączką 190x95x175mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
28,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko z wieczkiem pokrywką 350x250x90mm wew. 3W E 390g/m2 Komplet 10 szt.
30,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x500mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 520x520x520mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 10 szt.
79,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 210x210x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 300x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
27,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 150x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x400mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
46,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x255mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
60,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.