Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Pojemnik tekturowy kuweta 200x200x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 300x100x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 300x200x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 400x150x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
11,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x150mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,88 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
90,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
91,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x300mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,60 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
74,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
145,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
172,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,25 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
79,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
53,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x350mm 3W B 420g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
135,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x350mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
128,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x450mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
100,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x500mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L 1 szt.
13,18 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
128,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.