Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy długi 1000x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1000x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
107,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
95,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 65,10 zł brutto64,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 58,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 71,60 zł brutto70,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,08 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 64,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x300x200mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 58,60 zł brutto58,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,80 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 52,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 52,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x300x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
72,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 540x280x230mm 3W B 410g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 82,20 zł brutto81,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,07 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 67,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 67,00 zł --21%
Teraz taniej o-21%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 365x245x455mm 3W C 480g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 79,40 zł brutto78,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,87 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 64,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,50 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 315x235x630mm 3W C 480g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 87,80 zł brutto86,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,69 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 71,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 71,30 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
56,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 400x300x90mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
58,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.