Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 300x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x80mm 5W EB 610g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
94,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 225x150x150mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
195,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x340mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 3W B 380g/m2 Szary Pocztex M Komplet 20 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
85,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x600mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex XL 1 szt.
18,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x400mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
14,20 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x700mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,04 zł brutto19,84 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,84 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,04 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,96 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,47 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
19,21 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x700mm 3W B 420g/m2 Szary 1 szt.
9,66 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,31 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x700mm 3W B 420g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 11,11 zł brutto11,00 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,00 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x800mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 18,50 zł brutto16,28 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x800mm 3W B 420g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 12,86 zł brutto11,32 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,32 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,29 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x700mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 14,59 zł brutto12,84 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,84 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,67 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x650mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 14,71 zł brutto12,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,95 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,77 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x550mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,27 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.