Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,22 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 360x350x80mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
80,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa teleskopowa z paskiem klejowym 100x100x(1000-2000)mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 10 szt.
48,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x600mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
125,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 58,00 zł brutto57,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,87 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 52,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 52,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
82,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x280x245mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x270x255mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 480x330x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
118,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 540x280x250mm 3W B 410g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 86,20 zł brutto76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 zł --9%
Teraz taniej o-9%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x600mm 5W EB 600g/m2 Biały 1 szt.
Cena regularna: 29,58 zł brutto29,28 zł brutto / szt. za 1 szt.
(29,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,62 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 150x150x800mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
80,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 100x100x500mm 3W B 440g/m2 Mix Komplet 20 szt.
44,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 150x150x600mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
71,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 100x100x800mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 150x150x900mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 10 szt.
46,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 100x100x600mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
48,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 200x200x800mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
117,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa z paskiem klejowym 100x100x900mm 3W B 440g/m2 Szara Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
118,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.