Małe klapowe pudełka kartonowe (120-295 mm długości)
( ilość produktów: 118 )
Karton klapowy 250x150x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
82,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x250mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x200mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x125mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x160x130mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
23,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x230x230mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 55,80 zł brutto44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,80 zł -20%
Teraz taniej o20%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
25,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 265x135x136mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.