Małe klapowe pudełka kartonowe (120-295 mm długości)
( ilość produktów: 118 )
Karton klapowy 200x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
31,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x60mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x45mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.