Małe klapowe pudełka kartonowe (120-295 mm długości)
( ilość produktów: 118 )
Karton klapowy 200x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
46,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 35,00 zł brutto30,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,54 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 160x160x130mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 33,00 zł brutto29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 180x180x180mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
26,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.