Małe klapowe pudełka kartonowe (120-295 mm długości)
( ilość produktów: 118 )
Karton klapowy 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
110,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 410g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
30,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
27,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x50mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 130x100x80mm 3W B 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 225x150x150mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 255x225x255mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 35,40 zł brutto35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 31,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
13,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 240x205x205mm 3W B 440g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,60 zł brutto25,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,27 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 160x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
11,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.