240 mm
( ilość produktów: 7 )
Karton klapowy 500x250x500mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
74,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x250x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 340x240x60mm wew. 3W B 410g/m2 Komplet 10 szt.
47,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę z nadrukiem 240x240x40mm wew. 3W E 420g/m2 Biały-Biały Komplet 50 szt.
Cena regularna: 38,50 zł brutto38,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(0,76 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 34,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,50 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.