SBklVikI_bY
( ilość produktów: 85 )
Karton fasonowy 250x200x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,00 zł brutto29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 520x380x130mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
150,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x350x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x250x80mm 3W E 420g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x150x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 160x120x50mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
42,00 zł brutto / komplet za 40 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.