SBklVikI_bY
( ilość produktów: 85 )
Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 26,40 zł brutto26,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,31 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,40 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,40 zł brutto30,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,51 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,60 zł --23%
Teraz taniej o-23%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 32,60 zł brutto32,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,62 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,60 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 34,80 zł brutto26,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,40 zł -6%
Teraz taniej o6%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.