SBklVikI_bY
( ilość produktów: 85 )
Karton fasonowy 300x300x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x250x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 180x100x70mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 132x84x102mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 182x89x108mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 38,80 zł brutto38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 40,40 zł brutto31,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 460g/m2 Szary Komplet 10 szt.
118,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 440g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 98,20 zł brutto86,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,65 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 78,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 78,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 330x240x240mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 20 szt.
94,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.