Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Jasnożółty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnożółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 200x200x80mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
30,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 200x200x80mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
30,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 200x200x80mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
30,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 250x230x100mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Opakowanie na ciasta i torty 260x260x150mm 3W E 400g/m2 Biały Komplet 10 szt.
44,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wysoki karton do wysyłki roślin z otworami i uchwytami 150x150x300mm wew. 3W B 440g/m2 Szary Komplet 10 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na małe rośliny fi 90mm 145x145x81mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
2,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na małe rośliny fi 100mm 145x145x76mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
2,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na małe rośliny fi 110mm 145x145x76mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
2,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton wysyłkowy na sadzonki 100x100x350mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton łubianka kobiałka tekturowa na owoce 345x125x100mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton łubianka kobiałka tekturowa na owoce 265x115x95 mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wysoki karton do wysyłki roślin z otworami i uchwytami 250x250x550mm wew. 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wysoki karton do wysyłki roślin z otworami i uchwytami 300x300x1050mm wew. 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
69,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tacka tekturowa na sadzonki i doniczki z otworami 80mm 410x310x45 mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
21,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.