Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 450x350x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
66,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
73,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x50mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x500mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
74,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
15,93 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x240mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
124,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
79,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x160x130mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x20mm 3W E 370g/m2 Biały Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
12,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 650x400x350mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
12,47 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
25,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.