Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
92,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
64,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x400mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 130x100x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
12,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
141,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,42 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 650x250x250mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
90,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.