Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy podłużny 600x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
92,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 240x175x50mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 25 szt.
49,25 zł brutto / komplet za 25 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 3W C 530g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
62,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x20mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
Cena regularna: 7,90 zł brutto7,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,74 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,40 zł --16%
Teraz taniej o-16%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
94,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x20mm 3W E 340g/m2 Szary Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
11,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 600x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 215x155x50mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 25 szt.
47,00 zł brutto / komplet za 25 szt.
(1,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x212x50mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 25 szt.
77,50 zł brutto / komplet za 25 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
82,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x160x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x350mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
55,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,84 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.