Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 500x250x200mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
77,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 10 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x500x300mm 5W BC 590g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
13,43 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x212x50mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 25 szt.
68,50 zł brutto / komplet za 25 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x300mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
87,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.